Gymnastiekvereniging Souplesse SilvoldeGymnastiekvereniging Souplesse Silvolde

Bestuur

Voorzitter: Jos Miggelbrink Contactpersoon Gemeente
  0315-340779 Algemene zaken
    Technische zaken
    voorzitter@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Penningmeester: Theo Berendsen   Financiën
  0315-329466 Subsidie
    Contributie
    Begroting
    Contact persoon De Lichtenberg
    penningmeester@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Secretariaat: Anna-Lena Hedin Secretariaat
    secretariaat@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Algemeen bestuurslid:  Wilco Tannemaat Contactpersoon De Plakkenberg
    Contactpersoon wedstrijdleiding
     
Algemeen bestuurslid:  Gerdo Velthorst Contactpersoon leiding en hulpleiding
  06-15374846 Website
    gerdo@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Ledenadministratie:   ledenadministratie@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Klachten:   klachten@souplessesilvoldegymnastiek.nl
     
Leiding/rooster: Sabine Gries Opleiding-praktijkbegeleidster
  0315-340779 Coördinator opleidingen
    Lesrooster
    sabine@souplessesilvoldegymnastiek.nl